Dolcevita Apartments N 530 San Marco

  • 80 μ²

Το Dolcevita Apartments N 530 San Marco Βενετία με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από το Εμπορικό Κέντρο T Fondaco Dei Tedeschi. Αυτό το διαμέρισμα 80 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 6 άτομα.

Το κατάλυμα παρέχει θέα στην πόλη. Για την άνεση των επισκεπτών στο διαμέρισμα υπάρχει μπάνιο με πετσέτες. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το Dolcevita Apartments N 530 San Marco παρέχει μικρή κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Το Μουσείο Fortuny απέχει 1 χλμ. από το διαμέρισμα, και η Γέφυρα του Ριάλτο βρίσκεται σε απόσταση 450 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στη Βασιλική του Αγίου Μάρκου που είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Το Dolcevita Apartments N 530 San Marco απέχει σχεδόν 1,1 χλμ. από την Κα Ρετσόνικο. Η απόσταση από το αεροδρόμιο Βενετία Μάρκο Πόλο είναι 5 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Dolcevita Apartments N 530 San Marco Βενετία
Calle Dei Fabbri Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Calle Dei Fabbri Apartment

8.6
Έξοχο 76 σχόλια
3 μ από το κατάλυμα
USD 152 USD 137
ανά νύχτα
Corte Torretta
Τιμή μόνο για κινητά

Corte Torretta

9.4
Άριστο 7 σχόλια
68 μ από το κατάλυμα
USD 504 USD 454
ανά νύχτα
Attic San Marco For 5 Person - Ac - Wifi
Τιμή μόνο για κινητά

Attic San Marco For 5 Person - Ac - Wifi

77 μ από το κατάλυμα
USD 303 USD 273
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας027042LOC17382,IT027042B498TAG8IN
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Dolcevita Apartments N 530 San Marco;
      Το Dolcevita Apartments N 530 San Marco είναι στο κέντρο της Βενετίας, κοντά σε St. Mark's Square.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Dolcevita Apartments N 530 San Marco;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Dolcevita Apartments N 530 San Marco περιλαμβάνουν Μεγάλο Κανάλι, Συλλογή Πέγκυ Γκούγκενχαϊμ καθώς και Μουσείο Γυαλιού.
    • Στο το Dolcevita Apartments N 530 San Marco προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Dolcevita Apartments N 530 San Marco περιλαμβάνουν Trattoria Al Gazzettino και Dal Moro's Fresh Pasta to Go και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Dolcevita Apartments N 530 San Marco Βενετία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο